اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش فرماندهان پليس تاکيد کرد، همان گونه که ايمني پرواز اولين اولويت صنعت هوانوردي دنياست امنيت مقدمه و يکي از الزامات تحقق آن است.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به ارائه خدمت به بيش از 10 هزار کارمند و بازنشسته از بهبود کيفيت مهمان سراها، جبران کمبودها و امکانات مورد نياز با عقد قرار داد با مراکز تفريحي و توريستي خبر داد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي گفت: مصوبات نخستين جلسه کميته پيشگيري از گسترش ويروس کرونا اعلام شد، مصوباتي که انجام آنها به منزله برداشتن گام هايي بزرگ در جهت مقابله با گسترش کرونا ويروس محسوب مي شود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني در راستاي پيروي از دستور رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت مبني بر برنامه ريزي و اقدام براي جلوگيري از گسترش ويروس کرونا، اقدامات مهمي را انجام داده است تا حد امکان از گسترش ويروس کرونا در ساختمان ستادي شرکت، مرکز کنترل فضاي کشور و ساختمان هاي تابعه جلوگيري کند.
۷ اسفند ۱۳۹۸
با استقرار دفتر دولت الکترونيک در ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، کارکنان شاغل و بازنشسته مي توانند از خدمات متنوع اين دفتر بهره مند شوند، به گونه اي که تقريبا از مراجعه به دفاتر خدمات الکترونيک بي نياز شوند.
۳ اسفند ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه ميان مديريت رفاه و خدمات پيشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با باشگاه همراهان راه چوبي، امکان استفاده کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت از امکانات متعدد اين باشگاه نظير رستوران، هتل و باشگاه ورزشي همراه با تخفيف ويژه فراهم شد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر