اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۲ دی ۱۳۹۸
اسامي شعب بيمه رازي براي دريافت مدارک بيمه شدگان از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به مناسبت فرا رسيدن طولاني ترين شب سال(شب يلدا) بسته هديه اي را به کارگران خدماتي ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اهدا کرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸
بانک اطلاعاتي مستمري بگيران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني تکميل شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
پيشنويس تفاهم نامه همکاري ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سازمان بنادر و دريانوردي به منظور همکاري هاي مشترک و توسعه امکانات رفاهي، فرهنگي، ورزشي و آموزشي طرفين، امروز(دوشنبه) آماده مي شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
سهميه بندي تعيين شده از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني براي استفاده همکاران از امکانات واحدهاي اقامتي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
طي تفاهم نامه امضا شده ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با هتل پارسيان کوثر تهران، امکان استقرار شرکت کنندگان در دوره هاي فراگير آموزشي صنعت فرودگاهي کشورمان در اين هتل فراهم شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
ارائه خدمات خشکشويي، جديدترين خدمتي است که در آينده بسيار نزديک با مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به همکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ارائه خواهد شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
گروه تشريفات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني آغاز به کار کرد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر