اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۲ دی ۱۳۹۸
اسامي شعب بيمه رازي براي دريافت مدارک بيمه شدگان از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به مناسبت فرا رسيدن طولاني ترين شب سال(شب يلدا) بسته هديه اي را به کارگران خدماتي ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اهدا کرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸
بانک اطلاعاتي مستمري بگيران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني تکميل شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
پيشنويس تفاهم نامه همکاري ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سازمان بنادر و دريانوردي به منظور همکاري هاي مشترک و توسعه امکانات رفاهي، فرهنگي، ورزشي و آموزشي طرفين، امروز(دوشنبه) آماده مي شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
سهميه بندي تعيين شده از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني براي استفاده همکاران از امکانات واحدهاي اقامتي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
طي تفاهم نامه امضا شده ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با هتل پارسيان کوثر تهران، امکان استقرار شرکت کنندگان در دوره هاي فراگير آموزشي صنعت فرودگاهي کشورمان در اين هتل فراهم شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
ارائه خدمات خشکشويي، جديدترين خدمتي است که در آينده بسيار نزديک با مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به همکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ارائه خواهد شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
گروه تشريفات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني آغاز به کار کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۳ آذر ۱۳۹۸
معاون ترافيک شهرداري منطقه 21 تهران از محل در نظر گرفته شده براي ايجاد دسترسي محلي و رمپ ورودي به مرکز کنترل فضاي کشور بازديد کرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
نوسازي و بهسازي آشپزخانه ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با مديريت اداره رفاه و پشتيباني انجام شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
خريد اقساطي خودرو سابرينا در شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران
۲۲ آبان ۱۳۹۸
شرايط و تسهيلات ويژه کارکنان شرکت براي خريد محصولات شرکت فرش توس مشهد
۲۰ آبان ۱۳۹۸
در جريان بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت از مامورسراي شاهين، مشخص شد که بهسازي و نوسازي هاي انجام شده در اين مامورسراي با سابقه، آن را به روزهاي اوج خودش نزديک ساخته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸
آرايشگاه ساختمان ستاد شرکت به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني دوباره راه اندازي شد.
۴ آبان ۱۳۹۸
مديريت رفاه و پشتيباني با انعقاد تفاهم نامه با يک هتل در سرعين، زمينه حضور و اقامت هرچه راحت تر و کم هزينه تر کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را فراهم کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
جلسه معاونت توسعه مديريت و منابع با مسئولين بيمه رازي
۱۳ مهر ۱۳۹۸
صبح امروز در مراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، از خدمات و تلاشهاي محمد تقي يدالهي تقدير و ناصر ساکي بعنوان سرپرست معاون جديد اقتصادي و توسعه مديريت و منابع معرفي شد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر