اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۳ آذر ۱۳۹۸
معاون ترافيک شهرداري منطقه 21 تهران از محل در نظر گرفته شده براي ايجاد دسترسي محلي و رمپ ورودي به مرکز کنترل فضاي کشور بازديد کرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
نوسازي و بهسازي آشپزخانه ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با مديريت اداره رفاه و پشتيباني انجام شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
خريد اقساطي خودرو سابرينا در شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران
۲۲ آبان ۱۳۹۸
شرايط و تسهيلات ويژه کارکنان شرکت براي خريد محصولات شرکت فرش توس مشهد
۲۰ آبان ۱۳۹۸
در جريان بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت از مامورسراي شاهين، مشخص شد که بهسازي و نوسازي هاي انجام شده در اين مامورسراي با سابقه، آن را به روزهاي اوج خودش نزديک ساخته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸
آرايشگاه ساختمان ستاد شرکت به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني دوباره راه اندازي شد.
۴ آبان ۱۳۹۸
مديريت رفاه و پشتيباني با انعقاد تفاهم نامه با يک هتل در سرعين، زمينه حضور و اقامت هرچه راحت تر و کم هزينه تر کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را فراهم کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
جلسه معاونت توسعه مديريت و منابع با مسئولين بيمه رازي
۱۳ مهر ۱۳۹۸
صبح امروز در مراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، از خدمات و تلاشهاي محمد تقي يدالهي تقدير و ناصر ساکي بعنوان سرپرست معاون جديد اقتصادي و توسعه مديريت و منابع معرفي شد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۸
طرح ابتکاري مديريت رفا و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تدارک ميز خدمت و پذيرايي از بازنشستگان شرکت با استقبال روبه رو شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و اين اصلاح ساختار بر اساس ديدگاه مثبت مديرعامل محترم نسبت به سرمايه انساني شرکت رخ داده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
معاون توسعه مديريت و منابع در مراسم توديع و معارفه سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، امور رفاهي را يکي از مهمترين حوزه‎ها براي خدمت‎ به کارکنان و ايجاد رضايت شغلي در آنها عنوان کرد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
با ابلاغ معاون توسعه مديريت و منابع، جعفر اسفنديار به عنوان سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر