اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش فرماندهان پليس تاکيد کرد، همان گونه که ايمني پرواز اولين اولويت صنعت هوانوردي دنياست امنيت مقدمه و يکي از الزامات تحقق آن است.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به ارائه خدمت به بيش از 10 هزار کارمند و بازنشسته از بهبود کيفيت مهمان سراها، جبران کمبودها و امکانات مورد نياز با عقد قرار داد با مراکز تفريحي و توريستي خبر داد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي گفت: مصوبات نخستين جلسه کميته پيشگيري از گسترش ويروس کرونا اعلام شد، مصوباتي که انجام آنها به منزله برداشتن گام هايي بزرگ در جهت مقابله با گسترش کرونا ويروس محسوب مي شود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني در راستاي پيروي از دستور رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت مبني بر برنامه ريزي و اقدام براي جلوگيري از گسترش ويروس کرونا، اقدامات مهمي را انجام داده است تا حد امکان از گسترش ويروس کرونا در ساختمان ستادي شرکت، مرکز کنترل فضاي کشور و ساختمان هاي تابعه جلوگيري کند.
۷ اسفند ۱۳۹۸
با استقرار دفتر دولت الکترونيک در ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، کارکنان شاغل و بازنشسته مي توانند از خدمات متنوع اين دفتر بهره مند شوند، به گونه اي که تقريبا از مراجعه به دفاتر خدمات الکترونيک بي نياز شوند.
۳ اسفند ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه ميان مديريت رفاه و خدمات پيشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با باشگاه همراهان راه چوبي، امکان استفاده کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت از امکانات متعدد اين باشگاه نظير رستوران، هتل و باشگاه ورزشي همراه با تخفيف ويژه فراهم شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
به دنبال هماهنگي ميان مديريت رفاه و خدمات پشتيباني با مديران فرودگاهي، امکان بهره مندي همکارن شاغل و بازنشسته از ظرفيت مامورسراهاي خالي شرکت فراهم شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام کرد: با توافق به عمل آمده با شرکت نگين خودرو، نمايندگي 417 رسمي رنو فرانسه، کارکنان شرکت مي توانند از خدمات متنوع اين شرکت بهره مند شوند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
مدارک مورد نياز براي انجام خدمات تعويض، تمديد يا صدور اوليه دفترچه هاي بيمه خدمات درماني و تامين اجتماعي از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني اعلام شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام کرد: دو ماه پس از انشتار خبر به زمين زده شدن کلنگ احداث خشکشويي واقع در ورودي ساختمان تربيت بدني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، اين خشکشويي ديروز(19 بهمن 98) افتتاح شد و به بهره برداري رسيد.
۲ بهمن ۱۳۹۸
ميزان کمک رفاهي به بازنشستگان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به مبلغ سالانه 32 ميليون ريال افزايش يافت.
۲ بهمن ۱۳۹۸
غرفه مواد غذايي ارگانيک و گياه هاي دارويي در ساختمان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برپا مي شود.
۲۲ دی ۱۳۹۸
جدول زمانبندي فعاليت مرکز پيشخوان سيار خدمات دولت در ساختمان ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مرکز کنترل فضاي کشور و فرودگاه بين المللي مهرآباد اعلام شد.
۷ دی ۱۳۹۸
ميز اکرام بنياد نيکوکاري دست هاي مهربان براي ياري رساندن به کودکان بي سرپرست و بدسرپرست و خانواده هاي بي بضاعت، در ساختمان ستاد شرکت فرودگاهاها و ناوبري هوايي ايران برپا شده است.
۷ دی ۱۳۹۸
مراسم قرعه کشي براي استفاده بازنشستگان و مستمري بگيران شرکت از مامورسراهاي مشهد، کيش و نوشهر پانزدهم هر ماه برگزار مي شود.
۴ دی ۱۳۹۸
با استقرار مرکز پيشخوان سيار خدمات دولت از دوشنبه(9 دي ماه 98) خدمات مختلفي از جمله تعويض کارت ملي و شناسنامه هاي قديمي در ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران انجام خواهد شد.
۴ دی ۱۳۹۸
غرفه فروش البسه زمستاني ويژه آقايان و بانوان از شبنه(7 دي ماه) به مدت ده روز در ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برپا خواهد شد.
۳ دی ۱۳۹۸
کارگران خدماتي شرکت کنشگران فروغ کاسپين مستقر در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با ارسال نامه اي به معاون توسعه مديريت و منابع شرکت، از اهداي هديه ويژه شب بلدا به آنان از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني قدرداني کردند.
۲ دی ۱۳۹۸
اسامي شعب بيمه رازي براي دريافت مدارک بيمه شدگان از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به مناسبت فرا رسيدن طولاني ترين شب سال(شب يلدا) بسته هديه اي را به کارگران خدماتي ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اهدا کرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸
بانک اطلاعاتي مستمري بگيران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني تکميل شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
پيشنويس تفاهم نامه همکاري ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سازمان بنادر و دريانوردي به منظور همکاري هاي مشترک و توسعه امکانات رفاهي، فرهنگي، ورزشي و آموزشي طرفين، امروز(دوشنبه) آماده مي شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
سهميه بندي تعيين شده از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني براي استفاده همکاران از امکانات واحدهاي اقامتي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران اعلام شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
طي تفاهم نامه امضا شده ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با هتل پارسيان کوثر تهران، امکان استقرار شرکت کنندگان در دوره هاي فراگير آموزشي صنعت فرودگاهي کشورمان در اين هتل فراهم شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
ارائه خدمات خشکشويي، جديدترين خدمتي است که در آينده بسيار نزديک با مديريت رفاه و خدمات پشتيباني به همکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ارائه خواهد شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
گروه تشريفات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني آغاز به کار کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۳ آذر ۱۳۹۸
معاون ترافيک شهرداري منطقه 21 تهران از محل در نظر گرفته شده براي ايجاد دسترسي محلي و رمپ ورودي به مرکز کنترل فضاي کشور بازديد کرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
نوسازي و بهسازي آشپزخانه ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با مديريت اداره رفاه و پشتيباني انجام شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
خريد اقساطي خودرو سابرينا در شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران
۲۲ آبان ۱۳۹۸
شرايط و تسهيلات ويژه کارکنان شرکت براي خريد محصولات شرکت فرش توس مشهد
۲۰ آبان ۱۳۹۸
در جريان بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت از مامورسراي شاهين، مشخص شد که بهسازي و نوسازي هاي انجام شده در اين مامورسراي با سابقه، آن را به روزهاي اوج خودش نزديک ساخته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸
آرايشگاه ساختمان ستاد شرکت به همت مديريت رفاه و خدمات پشتيباني دوباره راه اندازي شد.
۴ آبان ۱۳۹۸
مديريت رفاه و پشتيباني با انعقاد تفاهم نامه با يک هتل در سرعين، زمينه حضور و اقامت هرچه راحت تر و کم هزينه تر کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را فراهم کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
جلسه معاونت توسعه مديريت و منابع با مسئولين بيمه رازي
۱۳ مهر ۱۳۹۸
صبح امروز در مراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، از خدمات و تلاشهاي محمد تقي يدالهي تقدير و ناصر ساکي بعنوان سرپرست معاون جديد اقتصادي و توسعه مديريت و منابع معرفي شد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۸
طرح ابتکاري مديريت رفا و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تدارک ميز خدمت و پذيرايي از بازنشستگان شرکت با استقبال روبه رو شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و اين اصلاح ساختار بر اساس ديدگاه مثبت مديرعامل محترم نسبت به سرمايه انساني شرکت رخ داده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
معاون توسعه مديريت و منابع در مراسم توديع و معارفه سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، امور رفاهي را يکي از مهمترين حوزه‎ها براي خدمت‎ به کارکنان و ايجاد رضايت شغلي در آنها عنوان کرد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
با ابلاغ معاون توسعه مديريت و منابع، جعفر اسفنديار به عنوان سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر