اخبار ویژه اخبار ویژه

اخبار اخبار

۴ آبان ۱۳۹۸
مديريت رفاه و پشتيباني با انعقاد تفاهم نامه با يک هتل در سرعين، زمينه حضور و اقامت هرچه راحت تر و کم هزينه تر کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را فراهم کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
جلسه معاونت توسعه مديريت و منابع با مسئولين بيمه رازي
۱۳ مهر ۱۳۹۸
صبح امروز در مراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، از خدمات و تلاشهاي محمد تقي يدالهي تقدير و ناصر ساکي بعنوان سرپرست معاون جديد اقتصادي و توسعه مديريت و منابع معرفي شد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۸
طرح ابتکاري مديريت رفا و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تدارک ميز خدمت و پذيرايي از بازنشستگان شرکت با استقبال روبه رو شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و اين اصلاح ساختار بر اساس ديدگاه مثبت مديرعامل محترم نسبت به سرمايه انساني شرکت رخ داده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
معاون توسعه مديريت و منابع در مراسم توديع و معارفه سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، امور رفاهي را يکي از مهمترين حوزه‎ها براي خدمت‎ به کارکنان و ايجاد رضايت شغلي در آنها عنوان کرد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
با ابلاغ معاون توسعه مديريت و منابع، جعفر اسفنديار به عنوان سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

گالری تصاویر گالری تصاویر