خبر خبر

مديركل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي شركت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد
روان‎سازی رفت و آمد در محوطه فرودگاهی مهرآباد برای رفاه حال مردم
مديركل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي شركت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به حجم بالاي ترافيك مقابل ترمينال‎هاي 4 و 6 فرودگاه مهرآباد، از تخريب دفتر فنی ساختمان اداره‎كل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي براي روان‎سازی رفت و آمد مسافران با ساخت و گسترش مسیر عبور و مرور خودروها و رفع اين معضل در جریان اقدامی تعاملی در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران خبر داد.

ميرسعيد صفي‎نيا در گفتگو با روابط عمومي شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينكه "به دنبال برنامه ریزی ها و هماهنگی های از پیش صورت گرفته، از صبح امروز (14 آبان) تخليه ساختمان دفتر فنی اداره‎كل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي شروع شده و قرار است كاركنان دفتر فنی از فردا(دوشنبه) در ساختمان مرکز مدیریت دانش که اکنون بسیج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در یک طبقه از آن حضور دارند؛ مستقر شوند" گفت: تاكنون 55 نيروي انساني ساختمان اداره‎كل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي در قالب چهار اداره از فضايي به مساحت حدود 4000 متر مربع و محوطه 2000 متري برخوردار بودند كه ساختمان جديد، فضايي حدود نصف مساحت مكان قبلي را دارد، اما موضوع مهم، در نظر گرفتن رفاه حال مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد تهران است.

مديركل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينكه از فردا تخريب ساختمان دفتر فنی اين اداره‎كل شروع مي‎شود، افزود: اميدواريم اجراي اين طرح گامي موثر در ارائه خدمات نوين فرودگاهي به مسافران و بر طرف ساختن ترافيك نسبتا سنگین حدفاصل مسجد قدس و ترمينال فرودگاه مهرآباد باشد.

وي گفت: از زمان راه‎اندازي ايستگاه دوم مترو در ترمينال 4 و 6 و نيز به دليل وجود پاركينگ طبقاتي در آن محوطه، با تردد بالا و مشكل ترافيك مواجه شده بوديم كه با برنامه‎ريزي صورت گرفته، قرار است بخش قابل توجهی از محل تخریب حياط و زمين ساختمان دفتر فني اداره‎كل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي، در اختيار احداث پاركينگ جديد قرار گيرد.

صفي‎نيا ادامه داد: اكنون دست كم روزانه 350 پرواز با بيش از 5000 مسافر در فرودگاه مهرآباد انجام می شود كه حجم بالاي تردد و ترافيك سنگين را ايجاد می کند که با تخريب دفتر فني، ظرفيت تردد دو برابر مي‎شود.

-------------------------------------
نظرات
رضا سوري() :
با سلام ، ان واحد واقعا از خود گذشتگي انجام داده است، کار خدا پسندانه و مفيدي است، اقاي مهندس صفي نيا و بقيه همکاران خدا خيرتان بدهد. ممنون

اخبار مرتبط اخبار مرتبط