خبر خبر

ميز خدمت اداره رفاه به دل بازنشستگان فرودگاهي نشسته است
طرح ابتکاري مديريت رفا و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تدارک ميز خدمت و پذيرايي از بازنشستگان شرکت با استقبال روبه رو شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، یکی از سیاست ها و برنامه های اصلی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت، تکریم بازنشستگان به عنوان ذخایر اصلی و ریشه های استوار و صبور درخت بارور صنعت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران است و اخیرا وی در مراسم تکریم بازنشستگان بر تلاش هرچه بیشتر برای ارتقای خدمات رفاهی این عزیزان تاکید کرده است.

با اینکه هنوز تا رسیدن به چشم انداز مورد انتظار بازنشستگان شرکت در تحقق امکانات رفاهی و معیشتی در شان آنها فاصله داریم ولی به عنوان گامی بلند و آغازی زیبا در این راه، از حدود یک هفته پیش میز خدمت رسانی و پذیرایی از بازنشستگان مراجعه کننده در اداره رفاه تدارک دیده شده است.

بازنشسته ای که خسته از سال ها کار و تلاش امروز برای دریافت خدمات رفاهی از جمله مهمان سرا یا بیمه تکمیلی و... به کارشناسان رفاهی مراجعه می کند، با روی باز به فضای استراحت تعبیه شده در اتاق مجاور کارشناسان راهنمایی می شود و در طول مدت استراحت توام با انتظار پذیرایی می شود و کارشناس مربوط تمام کارهای این بازنشسته را انجام می دهد و ایشان را با خاطره ای شیرین روانه منزل می کند.

این خدمت را می توان اولین دستاورد تاکیدهای مدیرعامل بر تکریم هرچه بیشتر بازنشستگان در هفته گذشته عنوان کرد و. یکی دیگر از تسهیلات در اختیار پیشکسوتان بازنشسته پرداخت وام تا سقف 100 میلیون ریال است که می توانند با دریافت معرفی نامه از شرکت برای استفاده از این تسهیل به نزدیک ترین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه کنند.

سید محمود حسن پور که سال ها به عنوان کارشناس ساخت تجهیزات فرودگاهی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خدمت کرده امروز یکی از مراجعه کنندگان به اداره رفاه برای دریافت خدمات بیمه بود.

وی با ابراز خرسندی از راه اندازی میز خدمت برای بازنشستگان اظهار امیدواری کرد: در ماه های آینده خدمات رفاهی متنوع و بیشتری همتراز با کارمندان در اختیار بازنشستگان قرار گیرد.

حسن پور تاکید می کند: ارایه خدمات رفاهی هرچه بیشتر به بازنشستگان امید به زندگی را در آنها افزایش می دهد و بازنشستگان آیینه هایی صادق هستند که کارمندان آینده خود را در آنها می بینند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد