خبر خبر

از تعيين نمره چشم رايگان تا ارائه فريم و عدسي در 10 قسط
خدمات چشم پزشکي ويژه به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود
به دنبال امضاي تفاهم نامه از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني، از شنبه(23 آذرماه) خدمات چشم پزشکي به کارکنان و بازنشستگان شرکت ارائه مي شود.

به گزارش مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، محسن حميدي زاده، كارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي، در این باره گفت: بر اساس این تفام نامه که به امضای جعفر اسفندیار، مدیر رفاه و خدمات پشتیبانی شرکت از یک طرف و فرشته محمودی، مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی کیمیا لنز رسیده است، خدمات چشم پزشکی از جمله ویزیت رایگان کارکنان شرکت و افراد تحت تکفل آنان و تعیین نمره چشم آنها توسط متخصص چشم پزشک، عرضه فریم طبی و آفتابی، عدسی و لنز طبی و رنگی به کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ارائه خواهد شد.

وی افزود: از دیگر تعهدات شرکت تعاونی تولیدی کیمیا لنز می توان به ارائه فریم و عدسی با نازلترین قیمت، گارانتی یکساله برای فریم های عرضه شده و تقسیط هزینه فریم و عدسی در 10 قسط بدون هیچگونه کارمزد اشاره کرد. همچنین تمامی مدارک معتبر مورد نیاز برای ارائه به بیمه تکمیلی توسط کیمیا لنز به همکاران ارائه خواهد شد.

حمیدی زاده گفت: این تفاهم نامه امضا شده از 23 آذرماه 1398 به مدت یک ماه اعتبار دارد و غرفه این شرکت در محل سابق کانون بازنشستگان شرکت واقع در ضلع جنوبی ساختمان ستاد شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، خیابان بسیج برپا خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط