خبر خبر

استقرار شرکت کنندگان دوره هاي فراگير آموزشي در هتل پارسيان کوثر تهران
طي تفاهم نامه امضا شده ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با هتل پارسيان کوثر تهران، امکان استقرار شرکت کنندگان در دوره هاي فراگير آموزشي صنعت فرودگاهي کشورمان در اين هتل فراهم شد.

به گزارش مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، محسن حمیدی زاده، کارشناس خدمات پشتیبانی و رفاهی شرکت با اعلام این خبر گفت: با توجه به در دست تعمیر و بهسازی بودن مامورسرای شاهین در تهران و اینکه این مامورسرا از ظرفیت کافی برای اسکان شرکت کنندگان در دوره های فراگیر آموزشی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برخوردار نیست، این مدیریت پیشنهاد استفاده از ظرفیت مناسب هتل پارسیان کوثر تهران را ارائه داد که مورد پذیرش قرار گرفت و مجوز این تفاهم نامه از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گرفته شد.

وی با اشاره به تفاهم نامه امضا شده میان شرکت و هتل پارسیان کوثر تهران اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه، شرکت کنندگان در دوره های فراگیر آموزشی که از فرودگاه های سراسر کشور به تهران می آیند، در این هتل اسکان می یابند و وعده های صبحانه و شام خودشان را نیز در این هتل صرف می کنند. این افراد دوره های آموزشی را در مراکز آموزشی ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی می کنند.

به گفته کارشناس خدمات پشتیبانی و رفاهی، امکان استقرار همکاران فرودگاهی در هتل پارسیان کوثر تهران از حدود 15 روز پیش فراهم شده است.

گفتنی است؛ هتل پارسیان كوثر تهران با معماری نيمه سنتی، يكی از جذاب‌ترين هتل‌های چهار ستاره تهران محسوب می شود که درسال ۱۳۴۱ به بهره برداری رسيده و تاکنون طی چند مرحله بازسازی و بهينه سازی شده است. این هتل در ۵ طبقه بنا و شامل ۹۵ باب واحد اقامتی با فضایی دلنشین و امکانات رفاهی مناسب می‌باشد. واقع بودن هتل در قلب تهران، موجب سهولت دسترسی به ایستگاه مترو و اتوبوس های BRT و نقاط مختلف ديدنی، موزه‌ها، مراكز تجاری، اداری و تفريحی شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط