خبر خبر

در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي آماده مي شود
پيشنويس تفاهم نامه همکاري با سازمان بنادر و دريانوردي
پيشنويس تفاهم نامه همکاري ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سازمان بنادر و دريانوردي به منظور همکاري هاي مشترک و توسعه امکانات رفاهي، فرهنگي، ورزشي و آموزشي طرفين، امروز(دوشنبه) آماده مي شود.

محسن حمیدی زاده، کارشناس خدمات پشتیبانی و رفاهی شرکت، در این باره گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه، تبادل تمامی امکانات رفاهی نظیر مهمانسراها، مجموعه های فرهنگی-ورزشی، سالن های آمفی تئاتر و همایش و همچنین برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت است.

 وی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه بررسی و امضای این تفاهم نامه همکاری در سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: در این جلسه که هفته گذشته با حضور جعفر اسفندیار، مدیر رفاه و خدمات پشتیبانی و اینجانب از طرف شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و دکتر ساکی، مدیر رفاه و خدمات پشتیبانی و فروغی، رئیس اداره رفاه سازمان بنادر و کشتیرانی به عنوان اعضای کمیته چهار نفره مشترک هماهنگی برگزار شد، مباحث اولیه مورد بررسی و توافق قرار گرفت و جلسه امروز(دوشنبه، 25 آذرماه) نیز به منظور نهایی کردن پیشنویس این تفاهم نامه همکاری در اداره رفاه و خدمات پشتیبانی شرکت برگزار می شود. این پیشنویس، سپس به امضای مسئولین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سازمان بنادر و دریانوردی خواهد رسید.

حمیدی زاده با بیان این که مدت این تفاهم نامه از زمان مبادله به مدت یک سال است و ادامه آن به بازنگری، اصلاح یا انجام تغییرات در مفاد این تفاهم نامه با توافق کمیته مشترک منوط خواهد بود، گفت: امضای این تفاهم نامه هیچگونه تعهد مالی خاصی برای طرفین دربر نخواهد داشت(مگر در موارد خاص و با تایید کمیته مشترک). ضمن اینکه فراهم آوردن ظرفیت کافی و شرایط مناسب برای اجرای مصوبات کمیته مشترک در تعهد طرفین خواهد بود. برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های لازم نیز در جلسات ماهانه کمیته مشترک صورت می گیرد.

وی در پایان اظهار کرد: مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران درصدد است تا با در نظر گرفتن تمهیدات و برنامه ریزی های لازم، زمینه بهره مندی هرچه بیشتر کارکنان شرکت از امکانات لازم به منظور دستیابی به اهداف متعالی شرکت و همچنین ارائه خدمات رفاهی به کارکنان و بازنشستگان را فراهم آورد و امضای این تفاهم نامه، امکان استفاده از امکانات رفاهی، آموزشی، ورزشی و فرهنگی سازمان بنادر و دریانوردی را به ویژه در مناطقی که شرکت فاقد اینگونه امکانات است، ایجاد می کند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط