خبر خبر

قدرداني کارگران خدماتي شرکت کنشگران فرغ کاسپين از اهداي هديه ويژه شب يلدا
تجلي "حس زيباي ديده شدن" در طولاني ترين شب سال
کارگران خدماتي شرکت کنشگران فروغ کاسپين مستقر در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با ارسال نامه اي به معاون توسعه مديريت و منابع شرکت، از اهداي هديه ويژه شب بلدا به آنان از سوي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني قدرداني کردند.

به گزارش مدیریت رفاه وخدمات پشتیبانی، پس از اینکه مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی به مناسبت فرا رسيدن طولاني ترين شب سال(شب يلدا) بسته هديه اي را به کارگران خدماتي ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اهدا کرد، جمعی از این کارگران با تهیه و امضای نامه ای تشکرآمیز خطاب به علی شورمیج، معاون توسعه مديريت و منابع شرکت، از این اقدام تشکر کردند و از آن به عنوان "حس زیبای دیده شدن" نام بردند.

در بخش از این امه آمده است: ما کارگران خدماتی شرکت کنشگران فروغ کاسپین مستقر در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، بنابر حکم "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" بر خود واجب می دانیم از تمامی زحمات صورت گرفته در حق کارگران این شرکت خدماتی در حوزه معاونت جنابعالی، به ویژه به خاطر اهدای هدیه ویژه شب یلدا نهایت قدردانی را داشته باشیم. لذا علاوه بر شخص جنابعالی، از جناب آقای جعفر اسفنديار؛ سرپرست محترم مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و جناب آقای محسن حميدي زاده، كارشناس محترم پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي نیز متشکریم زیرا با اهدای این هدیه ارزشمند، نگرش زیبای خود به این قشر زحمتکش ثابت کردند و حس زیبای دیده شدن را نه فقط به ما منتقل کردند، بلکه در طولانی ترین شب سال، خانواده ما کارگران خدماتی شرکت کنشگران فروغ کاسپین را نیز خشنود ساختند. از جنابعالی و مدیریت و بدنه کارشناسی مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی متشکریم و سلامتی و کامیابی شما را از خداوند متعال خواستاریم."

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط