خبر خبر

از 7 دي ماه آغاز مي شود
عرضه البسه زمستاني با شرايط خريد اقساطي
غرفه فروش البسه زمستاني ويژه آقايان و بانوان از شبنه(7 دي ماه) به مدت ده روز در ساختمان ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برپا خواهد شد.

محسن حميدي زاده، كارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي، در این باره گفت: در راستای ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شرکت، زمینه برپایی غرفه البسه زمستانی از سوی شرکت رسپینا مهر اسپادانا توسط مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی شرکت فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه در این غرفه پالتو، بارانی و کاپشن ویژه آقایان و بانوان عرضه خواهد شد، افزود: با توجه به تمهیدات صورت گرفته از سوی مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، شرایط خرید اقساطی در سه قسط (با پرداخت نقد یک چهارم مبلغ البسه به صورت پیش قسط) فراهم شده است.

حمیدی زاده اظهار کرد: قرار است البسه ارائه شده در این غرفه به قیمت تولید کارخانه ارائه شود.

وی در پایان گفت: غرفه البسه شرکت رسپینا مهر اسپادانا از شنبه(7 دی 98) به مدت 10 روز کاری در طبقه همکف ساختمان ستاد شرکت فردگاه ها و ناوبری هوایی ایران برپا خواهد بود. همکاران فرودگاهی نیز در صورت تمایل برای برپایی چنین غرفه ای در محیط فرودگاهی خودشان می توانند با خانم خسروی به شماره 8336 در اداره رفاه و خدمات پشتیبانی تماس بگیرند و درخواست خود را ارائه دهند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط