خبر خبر

شرايط ويژه براي استفاده همکاران از خدمات شرکت نگين خودرو
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعلام کرد: با توافق به عمل آمده با شرکت نگين خودرو، نمايندگي 417 رسمي رنو فرانسه، کارکنان شرکت مي توانند از خدمات متنوع اين شرکت بهره مند شوند.

به گزارش مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، محسن حميدي زاده در این باره اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات باکیفیت، تفاهم نامه ای با شرکت نگین خودرو امضا شده است و همکاران شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران می توانند از اول اسفندماه 1398 با مراجعه به این شرکت، از خدمات آن نظیر تخفیف در قیمت قطعات و پرداخت 50 درصد هزینه تعویض روغن و فیلترهای خودرو بهره مند شوند.

به گفته حمیدی زاده، خدمات در نظر گرفته شده برای همکاران شرکت از سوی شرکت نگین خودرو به شرح زیر است:

1- خدمات ویژه پرسنل فرودگاهی کشورخارج از نوبت و در اسرع وقت انجام می پذیرد.

2- بازدیدهای دوره ای خودروی پرسنل فرودگاهی به صورت رایگان است و در صورت معیوب بودن قطعات، با اطلاع مالک خودرو همراه با تخفیفات ویژه درنظرگرفته شده، اقدام به تعویض و دریافت هزینه های مربوطه می شود.

3- قیمت قطعات از10 تا 20 درص تخفیف برخوردارخواهد بود و تمامی قطعات تعویضی در نمایندگی شامل گارانتی کارکرد خواهد بود.

4- پذیرش پرسنل با معرفی نامه از سوی شرکت فرودگاهی و ثبت نام درسامانه خدمات خودرو امکان پذیر است.

5- درصورت نیاز به تعمیراتی نظیر تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و... هزینه ایاب و ذهاب پرسنل به فرودگاه بر عهده نمایندگی خواهد بود یا اینکه خودروی آژانس در محل تعمیرگاه آماده ارائه خدمات باهزینه تعمیرگاه خواهد بود.

6- بدر صورت تعویض روغن و فیلترهای خودروی پرسنل و پرداخت هزینه  50 درصد اجرت تعویض، یک نوبت کارواش رایگان به خودروی پرسنل محترم اختصاص خواهد یافت.

7- در صورت هزینه خرابی خودرو بالاتر از سقف متعارف، با صلاحدید مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، هزینه به صورت اقساط دریافت می شود.

همکاران برای بهره مندی از این خدمات می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نمایندگی شرکت نگین خودرو مراجعه کنند.

شرکت نگین خودرو، نمایندگی 417 رسمی رنو فرانسه، واقع در خیابان قزوین، نرسیده به سه راه آذری، خیابان شهید سبحانی، (16 متری امیری) نبش خیابان لشگری، پلاک 40 قرار دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط