خبر خبر

از سوي مديرت رفاه و خدمات پشتيباني فراهم شد
امکان استفاده تخفيف دار همکاران از رستوران، هتل و باشگاه ورزشي باشگاه همراهان راه چوبي
به دنبال امضاي تفاهم نامه ميان مديريت رفاه و خدمات پيشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با باشگاه همراهان راه چوبي، امکان استفاده کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت از امکانات متعدد اين باشگاه نظير رستوران، هتل و باشگاه ورزشي همراه با تخفيف ويژه فراهم شد.

محسن حميدي زاده، كارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي، در این باره اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه به امضا رسیده، دو مجموعه رستوران در تهران و محمودآباد، هتل پنج ستاره در کیش، هتل های چهار ستاره در مشهد، شیراز، یزد، اصفهان و محمودآباد و همچنین مجموعه ورزشی VIP در محمودآباد، امکاناتی را تشکیل می دهند که از سوی باشگاه همراهان راه چوبی برای همکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در نظر گرفته شده است.

وی افزود: مدت زمان این تفاهم نامه از 10 اسفندماه 1398 به مدت یک سال(تا 10 اسفندماه 1399) و استفاده از این خدمات با استفاده از تخفیفات موضوع این تفاهم نامه برای دارندگان کارت باشگاه راه چوبی (کلوپ) به همراه 10 نفر در هر نوبت است. درصورت نیاز به ارائه خدمات به نفرات بیشتر از تعداد فوق، نیاز به هماهنگی با واحد مدیریت طرف اول الزامی خواهد بود.

حمیدی زاده گفت: همکاران شرکت در صورت مراجعه به مجموعه های مذکور، با ارائه کارت شناسایی معتبر و کارت صادر شده توسط باشگاه مذکور مجاز به استفاده از این امکانات خواهند بود. همکاران برای ثبت نام در باشگاه همراهان راه چوبی و دریافت کارت عضویت در این باشگاه می توانند به آقای صداقت (8371) تماس بگیرند.

به گفته وی، امکانات در نظر گرفته شده برای استفاده پرسنل و کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران از خدمات باشگاه همراهان راه چوبی به شرح زیر است:

ردیف

شرح

تخفیف

1

مجموعه رستورانهای راه چوبی شعبه تهران و محمودآباد

20%

2

استفاده از هتل 5 ستاره پانورما کیش

35%

3

استفاده از هتلهای 4 ستاره هتل مرآت مشهد، هتل پارسیان شیراز،

هتل باغ مشیر الممالک یزد، هتل عالی قاپو اصفهان، هتل اکسین محمودآباد

35%

4

استفاده از مجموعه ورزشی VIP راه چوبی _ محمودآباد

45%

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط