خبر خبر

مصوبات جلسه کميته پيشگيري از گسترش ويروس کرونا اعلام شد
گام هايي بزرگ در جهت مقابله با گسترش کرونا ويروس
کارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي گفت: مصوبات نخستين جلسه کميته پيشگيري از گسترش ويروس کرونا اعلام شد، مصوباتي که انجام آنها به منزله برداشتن گام هايي بزرگ در جهت مقابله با گسترش کرونا ويروس محسوب مي شود.

محسن حميدي زاده در این باره گفت: این جلسه 10 اسفندماه به مدیریت جعفر اسفنديار، سرپرست مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت، برگزار شد تا راهکارهای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ساختمان ستادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و ساختمان های تابعه بررسی و اجرایی شود.

وی با بیان اینکه در پایان این جلسه مصوبات مهمی مورد تایید اعضای شرکت کننده قرار گرفت، درباره این مصوبات گفت: بر این اساس، تمامی درهای ورودی ساختمان ستادی مسدود می شود و تردد صرفا از درب شمالی شرکت و پس از معاینه انجام می شود. همچنین کارکنانی که یکی از اعضای خانواده یا یکی از بستگان درجه یک آنها به ویروس کرونا مبتلا شده اند، نباید در محل کار خود حاضر شوند و در خصوص کارکنان عملیاتی، این امر با تشخیص مسئول واحد عملیاتی انجام خواهد شد.

حمیدی زاده گفت: از دیگر مصوبات جلسه، این بود که تمامی ساختمان های شرکت به ترتیب و به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شوند. همچنین مقرر شد برای تمامی کارکنان یک بسته بهداشتی به صورت ماهانه برای کارکنان اداری و به صورت 15 روزه برای کارکنان شیفتی تهیه و تحویل داده شود.

كارشناس پشتيباني و خدمات اداره امور رفاهي ادامه داد: تمامی کارکنان شاغل در ساختمان شماره 2 مرکز کنترل فضای کشور قبل از ورود به ساختمان موظف به انجام آزمایش(چک) در ساختمان شماره یک توسط پزشک خواهند بود.

به گفته وی، در جلسه نخستین جلسه کمیته پیشگیری از گسترش ویروس کرونا همچنین مصوب شد تعداد 4 پزشک در مرکز کنترل فضای کشور و در صورت تایید، 2 پزشک در فرودگاه مهرآباد به صورت مستمر حضور داشته باشند.

حمیدی زاده افزود: از دیگر مصوبات این جلسه باید به این موضوع اشاره کرد که از آقای دکتر نوروزی، عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی تهران برای آموزش لازم جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا به کارکنان دعوت به عمل آید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط